Presskontakt

Johan Frodell
VD
Telefon:+46 (0)70-482 27 90
E-post: Johan.frodell@releasy.se
Adress: Pipers väg 28, 170 73 Solna
Telefon växel: 0771- 622 020

Lokala presskontakter

Gabriel-henriks Robert-soderstrom  
Gabriel Henriks
COO och Tf Platschef Linköping
0771 – 35 09 00 Gabriel.henriks@releasy.se
Robert Söderström Platschef Stockholm
0771 – 35 09 00 Robert.soderstrom@releasy.se
Martin Falck
Platschef Borlänge
0771 – 35 09 00 Martin.falck@releasy.se
Rickard Collander
CCO och Tf Platschef Borås 0771 – 35 09 00 Rickard.collander@releasy.se
Theresia Norrman
Platschef Barcelona
0771 – 35 09 00 Theresia.norrman@releasy.se
Anders Johansson
Platschef Karlskoga
0771 – 35 09 00 Anders.johansson@releasy.se

Kunder till Releasy inkluderar stora välkända varumärken:


Kontakta-oss-releasy

Kontakta oss!

Vill du veta mer om oss eller komma i kontakt? Vänligen fyll i formuläret nedan. Gäller ditt ärende jobbansökan eller jobbförfrågan vänligen gå till karriär >>