telemarketing-tm-telefonforsaljning-citat

Presskontakt

Johan Frodell
VD
Telefon:+46 (0)70-370 70 34
E-post: Johan.frodell@releasy.se

Madeleine Zetterman
Marketing Manager
Telefon:+46 (0)72-251 41 84
E-post: madeleine.zetterman@releasy.se

Adress: Pipers väg 28, 170 73 Solna
Telefon växel: 0771- 622 020

Lokal presskontakt

anna-lena-Karlsson-2 Robert-soderstrom Stefan Aspman
Anna-Lena Karlsson
Platschef Linköping
0771 – 35 09 00
Anna-lena.karlsson@releasy.se
Robert Söderström
Platschef Stockholm
0771 – 35 09 00
Robert.soderstrom@releasy.se
Stefan Aspman
Platschef Borlänge
+46 (0)70-410 28 74
Stefan.aspman@releasy.se
Christoffer-andersson-2  
Christoffer Andersson
Platschef Borås
0771 – 35 09 00
Christoffer.andersson@releasy.se
Theresia Norrman
Platschef Barcelona
0771 – 35 09 00
Theresia.norrman@releasy.se
 

Kunder till Releasy inkluderar stora välkända varumärken:

tv4
sl-stockholmslokaltrafik
mcdonalds
Hemnet
cmore

kontakta-oss-releasy

Kontakta oss!

Vill du veta mer om oss eller komma i kontakt? Vänligen fyll i formuläret nedan. Gäller ditt ärende jobbansökan eller jobbförfrågan vänligen gå till karriär >>